Procesor Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K BOX
Wideo 7 |
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K BOX
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Procesor Intel Core i7-11700K 3.6GHz/16MB (BX8070811700K) s1200 BOX | 1 188 zł |
Intel Core i7-11700K Rocket Lake Procesor - 8 rdzeni - 3.6 GHz - Intel LGA | 1 170 zł |
Procesor INTEL Core i7-11700K | 1 108 zł |
Intel Procesor Intel i7-11700K 5.0 GHz Unlocked LGA1200 | 1 232 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i7 Rocket Lake
Ceny na Intel Core i7 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 BOX | od 1 049 zł | 18 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 OEM | od 1 000 zł | 5 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700F BOX | od 1 109 zł | 15 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K BOX | od 1 108 zł | 16 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF BOX | od 1 000 zł | 21 oferta | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF OEM | od 1 017 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K OEM | od 994 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700T OEM | od 2 003 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →