Procesor Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900F BOX
Wideo 11Zdjęcia 4 |
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900F BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900F BOX
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core i9-14900F Raptor Lake-S Procesor - 24 rdzeni - 2 GHz - Intel LG | 2 634 zł |
Intel Procesor Core i9-14900 F BOX UP TO 5,8GHz LGA1700 CPINLZ914900F00 | 2 550 zł |
Intel Core i9-14900F PR-IN17I9-INT-036 | 2 514 zł |
Procesor INTEL Core i9-14900F | 2 565 zł |
Intel Procesor Core i9-14900 F BOX UP TO 5,8GHz LGA1700 124154 | 2 650 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i9 Raptor Lake Refresh
Ceny na Intel Core i9 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 BOX | od 2 060 zł | 11 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 OEM | od 2 888 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900F BOX | od 2 514 zł | 20 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900F OEM | od 3 016 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900K BOX | od 2 236 zł | 33 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF BOX | od 2 569 zł | 39 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF OEM | od 2 751 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900K OEM | od 2 884 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KS BOX | od 3 199 zł | 8 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KS OEM | od 3 199 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →