Procesor Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF OEM (CM8071505094018)
Wideo 11Zdjęcia 4 | 2 751 zł Kup! Procesor Intel Core i9-14900KF, 3.2 GHz, 36 MB, OEM (CM8071505094018)Morele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF OEM |
|
Możliwość dotarcia do 6 GHz zapewnia technologia Thermal Velocity Boost, zastosowana wcześniej w specjalnym wariancie Core i9-13900KS.
Częstotliwości dla rdzenia P max są zwiększone o 200 Hz do 5,6 GHz, a dla rdzenia E max o 100 MHz. Częstotliwości podstawowe dla rdzenia P i rdzenia E zostają zwiększone o 200 MHz.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i9 Raptor Lake Refresh
Ceny na Intel Core i9 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 BOX | od 2 060 zł | 9 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 OEM | od 2 888 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900F BOX | od 2 514 zł | 20 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900F OEM | od 3 016 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900K BOX | od 2 236 zł | 29 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF BOX | od 2 569 zł | 35 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF OEM | od 2 751 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900K OEM | od 2 884 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KS BOX | od 3 199 zł | 8 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KS OEM | od 3 199 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →