Procesor Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KS BOX
Wideo 11Zdjęcia 4 |
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KS BOX |
|
W trybie Thermal Velocity Boost dwa rdzenie P osiągają częstotliwość 6,2 GHz.
Maksymalna częstotliwość dla rdzeni E wynosi 4,5 GHz w porównaniu do 4,4 GHz dla 14900K. Wraz z częstotliwościami zegara wskaźnik mocy procesora wzrósł do 150 W.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KS BOX
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel BX8071514900KS | 4 298 zł |
Intel Core i9-14900KS Raptor Lake-S Procesor - 24 rdzeni - 3.2 GHz - Intel | 3 299 zł |
Intel Core i9-14900KS PR-IN17I9-INT-038 | 3 449 zł |
Intel Core i9-14900KS BOX (BX8071514900KS) | 3 399 zł |
Intel Core i9-14900KS BOX (BX8071514900KS) | 3 399 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i9 Raptor Lake Refresh
Ceny na Intel Core i9 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 BOX | od 2 060 zł | 11 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 OEM | od 2 888 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900F BOX | od 2 514 zł | 21 oferta | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900F OEM | od 3 016 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900K BOX | od 2 236 zł | 34 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF BOX | od 2 569 zł | 41 oferta | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF OEM | od 2 751 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900K OEM | od 2 884 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KS BOX | od 3 199 zł | 8 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KS OEM | od 3 199 zł | 8 oferty |
Polecamy