Płyta główna Asus TUF GAMING B760M-PLUS WIFI
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Kompaktowa i wydajna płyta główna z serii Asus TUF z wbudowanym odbiornikiem Wi-Fi, zintegrowanym interfejsem PCI-E 5.0 oraz obsługą pamięci RAM DDR5. Jest to produkt ze średniej półki skierowany do graczy, którzy szukają dobrze wyważonych i niezbyt drogich komponentów do budowy komputera PC nowej generacji z procesorami Intel APU nowej generacji, szybką pamięcią RAM i reaktywnymi dyskami SSD M.2.
Wyposażony w gniazdo procesora LGA 1700 i logikę systemową średniej klasy Intel B760. Zaprojektowany do współpracy z procesorami Intel Core 12. i 13. generacji (Alder Lake i Raptor Lake). Asus TUF GAMING B760M-PLUS WIFI ma wiele funkcji, które ułatwiają zbudowanie i skonfigurowanie systemu do gier w kompaktowej obudowie mini-ITX. Pomimo swoich rozmiarów jest wyposażony w 4 gniazda DIMM DDR5 gotowe do przyjęcia do 128 GB pamięci na pokładzie z maksymalną częstotliwością zegara 7200 MHz.
Para gniazd M.2 z integracją magistrali PCI-E 4.0 i dodatkowym chłodzeniem została zaprojektowana tak, aby uwolnić pełny potencjał nowoczesnych dysków SSD M.2 NVMe. Do instalacji standardowych dysków przewidziano 4 porty SATA 3. Ponadto gniazdo karty graficznej jest przyjazne dla magistrali PCI-E 16x piątej generacji. Oprzyrządowanie urządzenia obejmuje markowe rozwiązania Asusa, takie jak akcelerator pamięci OptiMem 2, inteligentny system sterowania chłodzeniem Fan Xpert, markowe oprogramowanie Armoury Crate i obsługę magistrali PCI-E 5.0.
Ponadto urządzenie wyposażono w dodatkowe układy chłodzenia stref VRM i M.2, a za zasilanie odpowiada wysokiej jakości i bardzo wydajny 13-fazowy konwerter, który bez problemu poradzi sobie z podkręcaniem wielordzeniowego procesora poziomu Core i5 lub Core i7. Wszystko to znacznie upraszcza proces składania komputera do gier, a także jego dalszą konfigurację, podkręcanie i aktualizację, jeśli taka potrzeba pojawi się w przyszłości.
Kup Asus TUF GAMING B760M-PLUS WIFI
ASUS MB Intel 1700 TUF GAMING B760M-PLUS WIFI 90MB1ET0-M0EAY0 | 979 zł |
ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI (V2) P?yta g?ówna - Intel B760 - Intel LGA | 840 zł |
ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI PL-S1700-ASU-152 | 1 009 zł |
ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI LGA1700 D5 Support 12/13th Gen Core CPU Wi | 1 274 zł |
ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI P?yta g?ówna - Intel B760 - Intel LGA1700 | 926 zł |
Modyfikacje Asus TUF GAMING B760M-PLUS WIFI
Ceny na Asus TUF GAMING B760M-PLUS WIFI |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING B760M-PLUS D4 | od 598 zł | 15 oferty | ||
Asus TUF GAMING B760M-PLUS WIFI D4 | od 689 zł | 10 oferty | ||
Asus TUF GAMING B760M-PLUS | od 919 zł | 1 oferta | ||
Asus TUF GAMING B760M-PLUS WIFI | od 840 zł | 5 oferty |