Karta graficzna Biostar GeForce GTX 1050 Ti VN1055TF41
Biostar GeForce GTX 1050 Ti VN1055TF41 |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Biostar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Biostar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Biostar GeForce GTX 1050 Ti VN1055TF41
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta graficzna Nvidia Biostar GeForce GTX 1050 Ti GDDR5 VN1055TF41 | 858 zł |
Karta graficzna BIOSTAR GeForce GTX 1050 Ti Extreme Gaming 4GB | 669 zł |
Biostar GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 128bit | 669 zł |
Biostar Karta graficzna BIOSTAR GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 (VN1055TF41) | 738 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →