Karta graficzna Biostar GeForce RTX 3080 VN3806RMT3
Zdjęcia 4 |
Biostar GeForce RTX 3080 VN3806RMT3 |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Biostar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Biostar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Biostar GeForce RTX 3080 VN3806RMT3
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta graficzna Biostar GeForce RTX 3080 10GB GDDR6X (VN3806RMT3) | 2 953 zł |
Biostar GeForce RTX 3080 10GB GDDR6X 320bit | 2 699 zł |
Karta graficzna BIOSTAR GeForce RTX 3080 10GB (VN3816RMT3) - DARMOWY PACZK | 2 966 zł |
Karta graficzna BIOSTAR GeForce RTX 3080 10GB | 3 000 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →