Procesor Intel Pentium Alder Lake G7400T OEM (CM8071504651504)
Wideo 8 | 500 zł Kup! DARMOWA DOSTAWA ! - ! INTEL Pentium G7400T 3.1GHz LGA1700 6M Cache Tray CPwww.net-s.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Intel Pentium Alder Lake G7400T OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Pentium Alder Lake
Ceny na Intel Pentium Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Pentium Alder Lake G7400 BOX | od 408 zł | 9 oferty | ||
Intel Pentium Alder Lake G7400 OEM | od 404 zł | 1 oferta | ||
Intel Pentium Alder Lake G7400T OEM | od 500 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →