Karta graficzna ASRock Radeon RX 6500 XT Phantom Gaming D 4GB OC (RX6500XT PGD 4GO)
Zdjęcia 5 |
ASRock Radeon RX 6500 XT Phantom Gaming D 4GB OC |
|
Podstawowa, budżetowa karta graficzna do gier, wyróżniająca się przede wszystkim progresywną mikroarchitekturą gamingową AMD RDNA 2. Model ma również wydajny system chłodzenia z dwoma gniazdami i stosunkowo niewielkie wymiary (240 mm). Przede wszystkim tego typu urządzenie nadaje się do kompletowania komputerów do gier o ściśle ograniczonym budżecie. Podstawą platformy sprzętowej karty graficznej ASRock Radeon RX 6500 XT Phantom Gaming D 4GB OC jest GPU Navi 24, stworzony w technologii 6 nm i wyposażony w 1024 procesory strumieniowe.
Podsystem pamięci składa się z zaledwie 4 GB pamięci GDDR6, magistrali 64-bitowej i 16 MB pamięci podręcznej Infinity. Wszystko to w praktyce jest w stanie zapewnić przeciętne ustawienia jakości grafiki w popularnych tytułach AAA z próbki do 2022 roku w rozdzielczości FullHD. Karta wykorzystuje chłodnicę z dwoma gniazdami z dość dużym radiatorem, wysokiej jakości uszczelkami i dwoma wentylatorami, aby utrzymać kartę w chłodzie. Jednocześnie przy niskich obciążeniach system przechodzi w całkowicie cichy tryb pracy. Należy również pamiętać, że urządzenie wymaga zasilacza o skromnej mocy 400 watów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ASRock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ASRock.
Kup ASRock Radeon RX 6500 XT Phantom Gaming D 4GB OC
Wszystkie ceny 19 →ASRock Radeon RX 6500 XT Phantom Gaming 4GB OC GDDR6 karta graficzna RDNA2 | 851 zł |
ASRock Radeon RX 6500 XT Phantom Gaming D OC - 4GB GDDR6 RAM - Karta grafi | 766 zł |
ASRock Radeon RX 6500 XT Phantom Gaming D 4GB GR-ATIP-ASR-049 | 759 zł |
Karta graficzna ASROCK Radeon RX 6500 XT Phantom Gaming D 4GB OC | 729 zł |
Karta graficzna ASROCK Radeon RX 6500 XT Phantom Gaming D 4GB OC | 729 zł |