Karta graficzna ASRock Radeon RX 7900 XT Phantom Gaming 20GB OC (RX7900XT PG 20GO)
Zdjęcia 6 |
ASRock Radeon RX 7900 XT Phantom Gaming 20GB OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ASRock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ASRock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ASRock Radeon RX 7900 XT Phantom Gaming 20GB OC
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASRock Radeon RX 7900 XT Phantom Gaming OC 20 GB RX7900XT PG 20GO | 4 119 zł |
ASRock Radeon RX 7900 XT Phantom Gaming OC - 20 GB GDDR6 RAM - Karta grafi | 3 449 zł |
ASRock Karta graficzna Radeon RX 7900 XT PHANTOM GAMING 20GB OC GDDR6 320b | 3 669 zł |
ASRock Radeon RX 7900 XT Phantom Gaming OC 20GB GDDR6 GR-ATIP-ASR-042 | 3 649 zł |
Karta graficzna ASROCK Radeon RX 7900 XT Phantom Gaming OC 20GB | 3 565 zł |
pokaż 17 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →