Karta graficzna ASRock Intel Arc A310 Low Profile 4GB (A310 LP 4G)
Zdjęcia 5 |
ASRock Intel Arc A310 Low Profile 4GB |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ASRock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ASRock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ASRock Intel Arc A310 Low Profile 4GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASRock Intel ARC A310 LP 4G Niski profil | 561 zł |
ASRock Intel Arc A310 Low Profile 4GB GR-ARC-ASR-003 | 509 zł |
Karta graficzna ASROCK Intel Arc A310 Low Profile 4GB | 469 zł |
Karta graficzna ASROCK Intel Arc A310 Low Profile 4GB A310 LP 4G | 469 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →