Karta graficzna ASRock Radeon RX 7900 XTX Taichi 24GB OC (RX7900XTX TC 24GO)
Zdjęcia 7 |
ASRock Radeon RX 7900 XTX Taichi 24GB OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ASRock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ASRock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ASRock Radeon RX 7900 XTX Taichi 24GB OC
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vaizdo plokštÄ ASROCK AMD Radeon RX 7900 XTX Taichi 24GB OC GDDR6 384-bit | 5 282 zł |
ASRock Karta graficzna Radeon RX 7900 XTX TAICHI 24GB OC GDDR6 384bit 3DP/ | 4 709 zł |
ASRock Radeon RX 7900 XTX Taichi OC 24GB GDDR6 GR-ATIP-ASR-045 | 4 899 zł |
Karta graficzna ASROCK Radeon RX 7900 XTX Taichi OC 24GB | 4 580 zł |
ASRock Karta graficzna Radeon RX 7900 XTX TAICHI 24GB OC GDDR6 384bit 3DP/ | 4 845 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →