Karta graficzna ASRock Radeon RX 7600 XT Steel Legend 16GB OC (RX7600XT SL 16GO)
Zdjęcia 6 |
ASRock Radeon RX 7600 XT Steel Legend 16GB OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ASRock Radeon RX 7600 XT Steel Legend 16GB OC
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASRock AMD Radeon RX 7600 XT Steel Legend 16 GB OC 90-GA4ZZZ-00UANF | 2 045 zł |
ASRock Radeon RX 7600 XT Steel Legend - 16GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 759 zł |
ASRock Karta graficzna Radeon RX 7600 XT STEEL LEGEND 16GB OC 128bit KGASR | 1 711 zł |
ASRock Radeon RX 7600 XT Steel Legend OC 16GB GDDR6 GR-ATIP-ASR-058 | 1 809 zł |
Karta graficzna ASROCK Radeon RX 7600 XT Steel Legend 16GB OC | 1 739 zł |
pokaż 19 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →