Karta graficzna ASRock Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OC (RX6800XT PG 16GO)
Zdjęcia 6 |
ASRock Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ASRock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ASRock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ASRock Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OC
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASRock RX 6800XT 16GB Phantom Gaming OC GDDR6 3Fan 90-GA48ZZ-00UANF | 2 943 zł |
ASRock Karta graficzna Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OC GDDR6 256b | 2 885 zł |
Karta graficzna ASROCK Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming OC 16GB | 2 149 zł |
ASRock Karta graficzna Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OC GDDR6 256b | 2 969 zł |
Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming 16GB OC GDDR6 | 2 617 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →