Karta graficzna ASRock Radeon RX 6750 XT Phantom Gaming D 12GB OC (RX6750XT PGD 12GO)
Zdjęcia 6 |
ASRock Radeon RX 6750 XT Phantom Gaming D 12GB OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ASRock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ASRock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ASRock Radeon RX 6750 XT Phantom Gaming D 12GB OC
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VGA Asrock RX6750 XT 12GB PGD 12GO RX6750XT PGD 12GO | 2 097 zł |
Karta graficzna ASRock Radeon RX 6750 XT Phantom Gaming D 12GB GDDR6 (RX67 | 1 819 zł |
ASrock Radeon RX 6750 XT Phantom Gaming D OC 12GB GDDR6 192bit FSR | 1 729 zł |
ASRock PHANTOM GAMING D RX6750 XT OC 12 GB DDR6 PCIe4 HDMI 3 DP 2623 MHz Z | 1 719 zł |
ASrock Radeon RX 6750 XT Phantom Gaming D OC 12GB GDDR6 192bit FSR | 1 719 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Karta graf Asrock RX 6750 XT Phantom Gaming D 12G - PA | 1 931 zł |
ASRock Radeon RX 6750 XT Phantom Gaming D 12GB GDDR6 | 1 692 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →