Karta graficzna ASRock Radeon RX 6400 Challenger ITX 4GB (RX6400 CLI 4G)
Zdjęcia 5 |
ASRock Radeon RX 6400 Challenger ITX 4GB |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ASRock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ASRock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ASRock Radeon RX 6400 Challenger ITX 4GB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASROCK - VGA CARDS RX6400 CLI 4 GB RX6400 CLI 4G | 772 zł |
ASRock Radeon RX 6400 Challenger ITX - 4GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 666 zł |
ASRock Radeon RX 6400 Challenger ITX 4GB GR-ATIP-ASR-061 | 639 zł |
Karta graficzna ASROCK Radeon RX 6400 Challenger ITX 4GB | 717 zł |
Karta graficzna ASROCK Radeon RX 6400 Challenger ITX 4GB | 717 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →