Karta graficzna ASRock Radeon RX 6900 XT Phantom Gaming D 16G OC (RX6900XT PGD 16GO)
Wideo 3Zdjęcia 6 |
ASRock Radeon RX 6900 XT Phantom Gaming D 16G OC |
|
Jeden z najbardziej produktywnych modeli gamingowych kart graficznych AMD z 2021 roku z flagowej rodziny ASRock Phantom Gaming, którego produkty wyróżnia zastosowanie ulepszonych układów chłodzenia oraz dobry potencjał podkręcania. Charakteryzuje się stylowym wyglądem zewnętrznym z kontrolowanym oświetleniem ASRock Polychrome Sync, znacznie podkręconym fabrycznie procesorem graficznym AMD Navi 21 i imponującą wydajnością.
W połączeniu z szybkim procesorem centralnym, karta graficzna ASRock Radeon RX 6900 XT Phantom Gaming D 16G OC jest w stanie zapewnić nienagannie wygodną liczbę klatek na sekundę we wszystkich projektach gier z lat 2015-2021 przy 2560x1440 przy maksymalnych ustawieniach jakości grafiki. W większości sytuacji dość wysoka liczba klatek na sekundę jest obsługiwana w rozdzielczości 4K. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, skierowany do wymagających użytkowników, overclockerów i entuzjastów, którzy wiedzą, jak wydobyć jak najwięcej z istniejącego sprzętu, obsługując kluczowe elementy systemu w nietypowych trybach. Zalecany do użytku w wysokiej klasy systemach do gier zaprojektowanych do współpracy z monitorami WQHD / 4K.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ASRock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ASRock.
Kup ASRock Radeon RX 6900 XT Phantom Gaming D 16G OC
Asrock - Vga Cards PHANTOM GAMING D RX 6900 XT PG D 16G OC Karta Graficzna | 7 360 zł |
ASrock Radeon RX 6900 XT Phantom Gaming D OC 16G GDDR6 256bit | 3 999 zł |
Karta graficzna Asrock Radeon RX 6900XT Phantom Gaming D 16GB OC 256bit 3D | 2 999 zł |