Karta graficzna ASRock Radeon RX 7700 XT Phantom Gaming 12GB OC (RX7700XT PG 12GO)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
ASRock Radeon RX 7700 XT Phantom Gaming 12GB OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ASRock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ASRock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ASRock Radeon RX 7700 XT Phantom Gaming 12GB OC
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASRock Radeon RX 7700 XT Phantom Gaming 12GO 12288 MB GDDR6 RX7700XT PG 12 | 2 393 zł |
ASRock Radeon RX 7700 XT Phantom Gaming OC - 12GB GDDR6 RAM - Karta grafic | 2 347 zł |
ASRock Karta graficzna Radeon RX 7700 XT PHANTOM GAMING OC 12G GDDR6 192bi | 2 087 zł |
ASRock Radeon RX 7700 XT Phantom Gaming 12GB GDDR6 GR-ATIP-ASR-051 | 2 199 zł |
Karta graficzna ASROCK Radeon RX 7700 XT Phantom Gaming OC 12GB | 2 231 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →