Karta graficzna PowerColor Radeon RX 7700 XT Hellhound (RX 7700 XT 12G-L/OC)
Wideo 2Zdjęcia 12 |
PowerColor Radeon RX 7700 XT Hellhound |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerColor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerColor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerColor Radeon RX 7700 XT Hellhound
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powercolor VGA RX 7700XT 12GB GDDR6 Hellhound RX7700XT 12G-L/OC | 2 374 zł |
PowerColor Radeon RX 7700 XT Hellhound OC - 12GB GDDR6 RAM - Karta graficz | 2 265 zł |
Karta graficzna POWERCOLOR Radeon RX 7700 XT Hellhound 12GB | 2 312 zł |
Karta graficzna POWERCOLOR Radeon RX 7700 XT Hellhound 12GB RX7700XT 12GL | 2 306 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →