Karta graficzna ASRock Radeon RX 7900 XTX Taichi White 24GB OC (RX7900XTX TCW 24GO)
Zdjęcia 6 |
ASRock Radeon RX 7900 XTX Taichi White 24GB OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ASRock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ASRock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ASRock Radeon RX 7900 XTX Taichi White 24GB OC
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASRock Radeon RX 7900XTX TAICHI White 24 GB RX7900XTX TCW 24GO | 5 843 zł |
Karta graficzna ASROCK Radeon RX 7900 XTX Taichi White OC 24GB | 4 799 zł |
Karta graficzna ASROCK Radeon RX 7900 XTX Taichi White OC 24GB RX7900XTX T | 4 749 zł |
ASrock Radeon RX 7900 XTX Taichi White OC 24GB GDDR6 384bit FSR | 4 749 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →