Karta graficzna ASRock Radeon RX 7900 XTX Phantom Gaming 24GB OC (RX7900XTX PG 24GO)
Zdjęcia 6 |
ASRock Radeon RX 7900 XTX Phantom Gaming 24GB OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ASRock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ASRock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ASRock Radeon RX 7900 XTX Phantom Gaming 24GB OC
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASROCK RX7900XTX PG 90-GA3YZZ-00UANF RX7900XTX PG 24GO | 5 183 zł |
ASRock Radeon RX 7900 XTX Phantom Gaming OC - 24GB GDDR6 RAM - Karta grafi | 4 499 zł |
ASRock Karta graficzna Radeon RX 7900 XTX PHANTOM GAMING 24GB OC GDDR6 384 | 4 560 zł |
ASRock Radeon RX 7900 XTX Phantom Gaming OC 24GB GDDR6 GR-ATIP-ASR-044 | 4 599 zł |
Karta graficzna ASROCK Radeon RX 7900 XTX Phantom Gaming OC 24GB | 4 449 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →