Karta graficzna XFX Radeon RX 7900 XTX Speedster Merc 310 (RX-79XMERCB9)
Zdjęcia 6 |
XFX Radeon RX 7900 XTX Speedster Merc 310 |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog XFX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele XFX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup XFX Radeon RX 7900 XTX Speedster Merc 310
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xfx Speedster Merc310 Amd Radeon RX-79XMERCB9 Karta Graficzna Czarny 24GB | 4 299 zł |
XFX Radeon RX 7900 XTX Speedster MERC 310 Black - 24GB GDDR6 RAM - Karta g | 4 902 zł |
Karta graficzna XFX Radeon RX 7900 XTX Speedster Merc 310 Black 24GB | 4 579 zł |
Karta graficzna XFX Radeon RX 7900 XTX Speedster Merc 310 Black 24GB RX-79 | 4 579 zł |
Karta graficzna XFX Radeon RX 7900 XTX Speedster MERC 310 Black Edition 24 | 4 579 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →