Karta graficzna ASRock Radeon RX 6500 XT Challenger ITX 4GB
Zdjęcia 5 |
ASRock Radeon RX 6500 XT Challenger ITX 4GB |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ASRock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ASRock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ASRock Radeon RX 6500 XT Challenger ITX 4GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asrock VGA Radeon RX 6500 XT 4GB Challenger ITX RX6500XT CLI 4G | 1 230 zł |
Karta graficzna ASROCK Radeon RX 6500 XT Challenger ITX 4GB | 1 235 zł |
Karta graficzna ASROCK Radeon RX 6500 XT Challenger ITX 4GB 90-GA3DZZ-00UA | 1 230 zł |
Karta graficzna ASRock Radeon RX 6500 XT Challenger ITX 4GB GDDR6 (500XT C | 722 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →