Karta graficzna ASRock Intel Arc A770 Challenger 16GB OC (A770 CL 16GO)
Zdjęcia 6 |
ASRock Intel Arc A770 Challenger 16GB OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ASRock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ASRock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ASRock Intel Arc A770 Challenger 16GB OC
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asrock Intel Arc A770 Challenger 16 GB OC 16 Go GDDR6 A770CL16GO | 1 842 zł |
ASRock Intel Arc A770 Challenger 16GB OC GR-ARC-INT-011 | 1 609 zł |
Karta graficzna ASROCK Intel Arc A770 Challenger OC 16GB | 1 499 zł |
Karta graficzna ASROCK Intel Arc A770 Challenger OC 16GB A770 CL 16GO | 1 558 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →