Karta graficzna ASRock Radeon RX 7800 XT Steel Legend 16GB OC (RX7800XT SL 16GO)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
ASRock Radeon RX 7800 XT Steel Legend 16GB OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ASRock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ASRock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ASRock Radeon RX 7800 XT Steel Legend 16GB OC
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asrock Radeon RX 7800 XT Stalowa Legenda 16GO RX7800XT SL 16GO | 3 241 zł |
ASRock Radeon RX 7800 XT Steel Legend - 16GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 2 643 zł |
ASRock Karta graficzna Radeon RX 7800 XT STEEL LEGEND OC 16G GDDR6 256bit | 2 587 zł |
ASRock Radeon RX 7800 XT Steel Legend 16GB GDDR6 GR-ATIP-ASR-055 | 2 499 zł |
ASROCK Radeon RX 7800 XT STEEL LEGEND OC 16G GDDR6 256bit RX7800XT SL 16GO | 2 652 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →