Karta graficzna ASRock Intel Arc A770 Phantom Gaming 16GB OC (A770 PG 16GO)
Wideo 2Zdjęcia 6 |
ASRock Intel Arc A770 Phantom Gaming 16GB OC 8 GB / 2200 MHz 16000 MHz 16 GB / 2200 MHz 17500 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ASRock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ASRock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ASRock Intel Arc A770 Phantom Gaming 16GB OC
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASRock Intel A770 PG 16GO karta Intel VGA | 1 970 zł |
ASRock Intel Arc A770 Phantom Gaming 16GB OC GR-ARC-INT-012 | 1 809 zł |
Karta graficzna ASROCK Intel Arc A770 Phantom Gaming OC 16GB | 1 599 zł |
Karta graficzna ASROCK Intel Arc A770 Phantom Gaming OC 16GB A770 PG 16GO | 1 689 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje ASRock Intel Arc A770 Phantom Gaming 16GB OC
Ceny na ASRock Intel Arc A770 Phantom Gaming 16GB OC |
---|---|---|---|---|
ASRock Intel Arc A770 Phantom Gaming D 8GB OC | od 1 089 zł | 6 oferty | ||
ASRock Intel Arc A770 Phantom Gaming 16GB OC | od 1 599 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →