Karta graficzna ASRock Radeon RX 7600 Steel Legend 8GB OC (RX7600 SL 8GO)
Zdjęcia 6 |
ASRock Radeon RX 7600 Steel Legend 8GB OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ASRock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ASRock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ASRock Radeon RX 7600 Steel Legend 8GB OC
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASRock Radeon RX 7600 Stalowa Legenda 8GO 8192 MB GDDR6 RX7600 SL 8GO | 1 636 zł |
ASRock Radeon RX 7600 Steel Legend - 8GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 444 zł |
ASRock Radeon RX 7600 Steel Legend OC 8GB GDDR6 GR-ATIP-ASR-048 | 1 439 zł |
Karta graficzna ASROCK Radeon RX 7600 Steel Legend OC 8GB | 1 339 zł |
Karta graficzna ASROCK Radeon RX 7600 Steel Legend OC 8GB | 1 339 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →