Karta graficzna ASRock Intel Arc A380 Low Profile 6GB (A380 LP 6G)
Wideo 2Zdjęcia 5 |
ASRock Intel Arc A380 Low Profile 6GB |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ASRock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ASRock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ASRock Intel Arc A380 Low Profile 6GB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asrock Intel Arc A380 Low Profile 6 GB OC GDDR6 90-G46ZZ-00UANF | 680 zł |
ASRock Arc A380 Low Profile - 6GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 574 zł |
Asrock Intel Arc A380 Low Profile 6GB GR-ARC-ASR-002 | 629 zł |
Karta graficzna ASROCK Intel Arc A380 Low Profile 6GB | 579 zł |
Karta graficzna ASROCK Intel Arc A380 Low Profile 6GB | 579 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →