Karta graficzna PowerColor Radeon RX 7900 XTX Hellhound (RX 7900 XTX 24G-L/OC)
Zdjęcia 14 |
PowerColor Radeon RX 7900 XTX Hellhound |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerColor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerColor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerColor Radeon RX 7900 XTX Hellhound
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PowerColor Radeon RX 7900 XTX Hellhound - 24GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 4 786 zł |
Karta graficzna POWERCOLOR Radeon RX 7900 XTX Hellhound 24GB | 5 718 zł |
Karta graficzna POWERCOLOR Radeon RX 7900 XTX Hellhound 24GB RX7900XTX 24G | 5 718 zł |
Karta graficzna Power Color Radeon RX 7900 XTX Hellhound 24GB GDDR6 (RX 79 | 4 635 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →