SSD Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW 2 TB bez radiatora
Wideo 13Zdjęcia 6 |
Samsung MZ-V9P2T0BW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW 2 TB bez radiatora
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG 990 PRO 2 TB PCIe 40 do 7450 MB/s NVMe M2 2280 wewnętrzny Solid St | 769 zł |
Samsung 990 Pro SSD - 2TB - Bez radiatora - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 769 zł |
Samsung 990 Pro 2TB HD-SSDM2-SAM-115 | 949 zł |
Dysk SAMSUNG 990 Pro 2TB SSD | 800 zł |
Dysk SAMSUNG 990 Pro 2TB SSD | 800 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW
Ceny na Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0BW 1 TB bez radiatora | od 489 zł | 34 oferty | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW 1 TB z chłodnicą | od 500 zł | 28 oferty | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0GW 2 TB | od 840 zł | 4 oferty | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW 2 TB bez radiatora | od 769 zł | 30 oferty | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0CW 2 TB z chłodnicą | od 859 zł | 20 oferty | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0BW 4 TB bez radiatora | od 1 499 zł | 16 oferty | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0CW 4 TB z chłodnicą | od 1 549 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →