Obudowa Cougar Airface RGB biały
Zdjęcia 9 |
Stylowa, jasna i łatwa w obsłudze obudowa do montażu komputera do gier. Jest to platforma o zwiększonej szerokości (230 mm), aby pomieścić płytę główną E-ATX. Wysokość chłodzenia procesora wynosi do 190 mm. Obudowa posiada dobrze wentylowaną fasadę opartą na metalowej perforowanej pokrywie. Przedni kanał powietrzny osłonięty jest łatwym do usunięcia filtrem. Aby zdjąć przednią osłonę przeciwpyłową, po prostu pociągnij ramkę z elementem filtrującym w bok.
Nie trzeba zdejmować przedniej osłony. Obudowa komputera Cougar Airface RGB zachwyci wielokolorowym podświetleniem LED. Oprócz podświetlenia standardowych wentylatorów (trzy szt.), w obudowie znajduje się również pasek LED oświetlający dolną część przedniej pokrywy. Przedni kanał powietrzny jest wyposażony w dwa wysokowydajne wirniki o średnicy 140 mm. Fabryczny kontroler można łatwo podłączyć do płyty głównej, co otwiera dobre możliwości regulacji zarówno odcienia podświetlenia, jak i prędkości obrotowej chłodnic. Ten futerał ma widokowy panel boczny z bardzo praktycznym składanym mocowaniem magnetycznym. Osłona boczna zapewnia niezwykle łatwy i szybki dostęp do obudowy. Platforma jest wyposażona w potrójne pionowe gniazdo PCI do zainstalowania wydajnej karty graficznej w pozycji do oglądania.
Kup Cougar Airface RGB biały
Obudowa COUGAR Airface RGB Biały | 400 zł |
Obudowa COUGAR Airface RGB Biały CGR-5ZD1W-AIR-RGB | 400 zł |
Biała obudowa Cougar Airface RGB Mid Tower | 387 zł |
Modyfikacje Cougar Airface RGB
Ceny na Cougar Airface RGB |
---|---|---|---|---|
Cougar Airface RGB biały | od 387 zł | 4 oferty | ||
Cougar Airface RGB czarny | od 256 zł | 6 oferty |