SSD WD Black SN850X WDS100T2XHE 1 TB z chłodnicą
Wideo 19Zdjęcia 6 |
WD WDS100T2XHE |
|
Wysokiej klasy, niezwykle szybki gamingowy dysk SSD z masywnym, wymiennym radiatorem, integracją z magistralą PCI-E 4.0 oraz obsługą konsol Sony PlayStation 5. Należy do wyższego segmentu cenowego, należy do topowej serii gamingowej WD Black, której produkty skierowane są do wymagających graczy, entuzjastów overclockingu oraz cybersportowców. Jako podstawę zastosowano trójwarstwową pamięć flash 3D TLC NAND, ogłoszono obsługę interfejsu NVMe i poszukiwaną obecnie magistralę PCI-E 4.0, co znacznie zwiększa przepustowość urządzenia w porównaniu z dyskami poprzedniej generacji.
Deklarowane przez producenta prędkości sekwencyjnego odczytu i zapisu to odpowiednio 7300 i 6300 MB/s. Są to poważne specyfikacje, które mogą spełnić wymagania większości graczy, fotografów, programistów, projektantów i specjalistów VFX, którzy muszą regularnie rejestrować i przesyłać duże ilości danych z jednego komputera na drugi. Gracze mogą dodatkowo aktywować specjalny tryb Gaming Mode 2.0, który automatycznie wykrywa typ gry i aktywuje funkcje takie jak Predictive Loading i Adaptive Thermal Management na poziomie oprogramowania układowego.
Zastosowanie w napędzie masywnego radiatora pozwala zredukować ewentualne spadki prędkości przy przesyłaniu dużej ilości danych. Radiator pełni funkcję chłodzenia, zapobiegając przegrzaniu elementów napędu, w tym pamięci flash oraz sterownika sterującego. Zapewnia to bardziej stabilną pracę i zapobiega potencjalnym problemom z wydajnością związanym z przegrzaniem. Jedynym minusem jest to, że radiator okazał się wyjątkowo gęsty i szeroki, więc jest mało prawdopodobne, aby zmieścił się w cienkim laptopie lub kompaktowym ultrabooku. Najwyższy poziom jakości WD Black SN850X potwierdza oficjalna pięcioletnia gwarancja producenta oraz imponujące zasoby nadpisywania wynoszące 600 TB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Kup WD Black SN850X WDS100T2XHE 1 TB z chłodnicą
Wszystkie ceny 21 →WDBLACK SN850X NVMe SSD Czarny 1TB WDS100T2XHE | 593 zł |
WD Black SN850X SSD - 1TB - M.2 2280 - PCIe 4.0 - Z radiatorami | 481 zł |
Western Digital Dysk SSD WD Black 1TB SN850X NVMe M.2 PCIe Radiator DGWDCW | 499 zł |
WD Black SN850X M.2 PCIe NVMe 1TB with Heatsink HD-SSDM2-WD-122 | 522 zł |
Dysk WD Black SN850X 1TB SSD (z radiatorem) | 499 zł |
Modyfikacje WD Black SN850X WDS100T2XHE
Ceny na WD Black SN850X WDS100T2XHE |
---|---|---|---|---|
WD Black SN850X WDS100T2X0E 1 TB bez radiatora | od 339 zł | 21 oferta | ||
WD Black SN850X WDS100T2XHE 1 TB z chłodnicą | od 469 zł | 22 oferty | ||
WD Black SN850X WDS200T2X0E 2 TB bez radiatora | od 693 zł | 22 oferty | ||
WD Black SN850X WDS200T2XHE 2 TB z chłodnicą | od 814 zł | 22 oferty | ||
WD Black SN850X WDS400T2X0E 4 TB bez radiatora | od 1 379 zł | 22 oferty |