Obudowa Fractal Design Ridge czarny (FD-C-RID1N-01)
Wideo 8Zdjęcia 32 |
Ultrakompaktowa obudowa wielkości komputera biurkowego, zaprojektowana z myślą o bezproblemowej integracji z nowoczesnymi wnętrzami. Przednia osłona ozdobiona jest tekstylną wstawką, która jednocześnie pełni funkcję filtra. Szerokość platformy to tylko 110 mm. Jednocześnie obudowa ma ogromny potencjał do stworzenia produktywnego zestawu komputerowego. Obudowa kompatybilna z wydajną dyskretną kartą graficzną o długości do 325 mm, grafika montowana pionowo.
Zestaw zawiera riser PCIe x16. Naprzeciwko GPU znajdują się dwa wysokowydajne wentylatory Aspect 140 mm z regulacją prędkości PWM. Obudowa komputera Fractal Design Ridge została zbudowana z myślą o łatwości montażu. Wszystkie przednie osłony obudowy odłączają się łatwo i szybko, co umożliwia zbliżenie się do obudowy z dowolnej strony. Do chłodzenia procesora można użyć wieży o wysokości do 70 mm. Zaleca się zorganizowanie wymiany ciepła procesora za pomocą bloku wodnego - ta obudowa zapewnia możliwość zainstalowania chłodnicy cieczy o średnicy 280 mm. Platforma jest dostarczana z adapterem do pionowej instalacji karty graficznej PCIe 4.0 lub PCIe 3.0, w zależności od modyfikacji.
Kup Fractal Design Ridge czarny
Wszystkie ceny 10 →Fractal Design Ridge Black karta riser PCIe 40 w zestawie - 2 wentylatory | 624 zł |
Fractal Design Obudowa Ridge Black PCIE 4.0 mITX KOFDEOE0RID1N11 | 622 zł |
FRACTAL DESIGN Ridge Black PCIE 4.0 mITX FD-C-RID1N-11 | 653 zł |
Fractal Design Obudowa Ridge Black PCIE 4.0 mITX 113915 | 646 zł |
Fractal Design Obudowa Ridge Black PCIE 4.0 mITX 113915 | 622 zł |
Modyfikacje Fractal Design Ridge
Ceny na Fractal Design Ridge |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Ridge biały | od 622 zł | 8 oferty | ||
Fractal Design Ridge czarny | od 622 zł | 11 oferty |