Корпус Fractal Design Core 1100 чорний (FD-CA-CORE-1100-BL)
Відео 6Фото 21 |
Fractal Design Core 1100 чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Відсіків 5.25":2 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Fractal Design Core 1100 чорний
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fractal Design Core 1100 - Obudowa komputerowa - Minitower - Czarny | 203 zł |
Fractal Design Core 1100 Black FD-CA-CORE1100-BL KOFDEOD01100BL0 | 198 zł |
Fractal Design Core 1100 OB-FRD-055 | 200 zł |
Obudowa FRACTAL DESIGN Core 1100 | 205 zł |
FRACTAL DESIGN Core 1100 Black FD-CA-CORE1100-BL FD-CA-CORE-1100-BL | 211 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →