Корпус Fractal Design Define Mini C TG чорний (FD-CA-DEF-MINI-C-BK-TG)
Відео 2Фото 23 |
Це зменшений варіант легендарного корпусу Define с. Платформа представлена форм-фактором Mini Tower. Дане шасі позиціонується в якості професійного рішення для складання просунутого комп'ютера. Системний блок розрахований на установку материнської плати розміру MicroATX або Mini-ITX. Під процесор виділено 172 мм, а відеокарта може досягати в довжину солідних 315 мм.головною родзинкою кейса є використання звукоізольованих панелей.
При цьому верхня кришка використовується знімну заглушку ModuVent. Її можна замінити на сітчастий фільтр з магнітною рамкою. Комп'ютерний корпус Fractal Design Define Mini C TG має все необхідне, щоб зробити роботу комплектуючих максимально надійною і безпечною. Для стабілізації температурного режиму всередині шасі передбачено два вентилятори 120 мм. Вентиляція оптимізована за рахунок ізоляції блоку живлення, який встановлюється в самому низу, поруч зі стійкою під накопичувачі пам'яті. Щоб зробити корпус більш цікавим для візуального огляду, платформа оснащена боковиною із загартованого скла. Прозора панель оголить внутрішню красу комп'ютерної системи. Цьому шасі можна довірити розміщення дорогих і продуктивних комплектуючих.
Купити Fractal Design Define Mini C TG чорний
Fractal Design Define Mini C TG - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny | 529 zł |
Fractal Desing Define Mini C TG 3. 5HDD/2.5SDD uATX/ITX Tempered Glass sid | 586 zł |
Obudowa Fractal Design Define Mini C TG (FD-CA-DEF-MINI-C-BK-TG) | 513 zł |