Obudowa Fractal Design Define Mini C TG czarny (FD-CA-DEF-MINI-C-BK-TG)
Wideo 2Zdjęcia 23 |
Jest to mniejsza wersja legendarnej obudowy Define C. Platformę reprezentuje obudowa Mini Tower. Ta obudowa jest pozycjonowana jako profesjonalne rozwiązanie do montażu zaawansowanego komputera. Jednostka systemowa została zaprojektowana tak, aby pomieścić płytę główną MicroATX lub Mini-ITX. Na procesor przeznaczono 172 mm, a karta graficzna może osiągnąć solidną długość 315 mm. Główną atrakcją obudowy jest zastosowanie paneli dźwiękoszczelnych.
W takim przypadku górna pokrywa wykorzystuje wyjmowaną wtyczkę ModuVent. Można go zastąpić magnetycznym sitkiem do ramek. Obudowa komputera Fractal Design Define Mini C TG ma wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje komponenty działały tak niezawodnie i bezpiecznie, jak to tylko możliwe. Aby ustabilizować reżim temperaturowy, wewnątrz obudowy znajdują się dwa wentylatory 120 mm. Wentylacja jest zoptymalizowana poprzez odizolowanie zasilacza, który montowany jest na samym dole, obok regału magazynowego. Aby obudowa była bardziej interesująca do oględzin, platforma została wyposażona w ścianę boczną ze szkła hartowanego. Przezroczysty panel odsłoni wewnętrzne piękno systemu komputerowego. Można ufać, że ta obudowa mieści drogie i wysokowydajne komponenty.
Kup Fractal Design Define Mini C TG czarny
Fractal Design Define Mini C TG - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny | 529 zł |
Fractal Desing Define Mini C TG 3. 5HDD/2.5SDD uATX/ITX Tempered Glass sid | 586 zł |
Obudowa Fractal Design Define Mini C TG (FD-CA-DEF-MINI-C-BK-TG) | 513 zł |