Obudowa Fractal Design Core 1100 czarny (FD-CA-CORE-1100-BL)
Wideo 6Zdjęcia 21 |
Fractal Design Core 1100 czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Przedziały 5,25 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Fractal Design Core 1100 czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fractal Design Core 1100 Black FD-CA-CORE1100-BL KOFDEOD01100BL0 | 198 zł |
Fractal Design Core 1100 OB-FRD-055 | 200 zł |
Obudowa FRACTAL DESIGN Core 1100 | 205 zł |
FRACTAL DESIGN Core 1100 Black FD-CA-CORE1100-BL FD-CA-CORE-1100-BL | 211 zł |
Fractal Design Core 1100 Black FD-CA-CORE1100-BL 36251 | 205 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →