Obudowa Fractal Design North XL czarny (FD-C-NOR1X-02)
Wideo 10Zdjęcia 26 |
Fractal Design North XL czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Panel przedni wykonany z dębu lub orzecha. „Charcoal Black” z panelem przednim z orzecha włoskiego.
North XL - panel boczny kratowy.
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Fractal Design North XL czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fractal Design North XL Charcoal Black TG Dark FD-C-NOR1X-02 | 804 zł |
Fractal Design North XL Charcoal Black TG Dark - Obudowa komputerowa - Mid | 832 zł |
Fractal Design Obudowa North XL Charcoal Black TG Dark KOFDEOB0NOR1X02 | 830 zł |
Fractal Design Obudowa North XL Charcoal Black TG Dark 130165 | 862 zł |
Fractal Design Obudowa North XL Charcoal Black TG Dark 130165 | 830 zł |
Fractal North 02 Xl Tower Case Czarny FD-C-NOR1X-02 | 867 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Fractal Design North XL
Ceny na Fractal Design North XL |
---|---|---|---|---|
Fractal Design North XL biały | od 809 zł | 7 oferty | ||
Fractal Design North XL czarny | od 804 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →