Корпус Fractal Design Pop Air RGB рожевий (FD-C-POR1A-03)
Відео 11Фото 12 |
Стильний та ефективний комп'ютерний корпус із привабливим зовнішнім дизайном – конкурентно ця модифікація має шасі, пофарбоване у ніжний рожевий колір. Але також на ринку представлені моделі помаранчевого та зеленого кольорів. Цей кейс легко впорається зі складанням стильного та продуктивного комп'ютера. Ця платформа оснащується передньою кришкою з суцільним повітроводом.
Дрібнокомірчаста металева сітка вільно дихатиме, забезпечуючи рясний приплив свіжого повітря до гарячих компонентів складання. Шасі має з боку передньої кришки додатковий нижній відсік, захований за легкознімною панеллю з магнітною фіксацією. У потайному відсіку передбачено місце розміщення двох пристроїв 5,25″. Комп'ютерний корпус Fractal Design Pop Air RGB має ефективну систему охолодження.
Для стабілізації температурного режиму складання використовуються три штатні вентилятори. У ролі вертушки задіяні фірмові кулери Aspect 12, які додатково оснащуються RGB-підсвічуванням. Ця модифікація отримала боковину на основі прозорого скла. Даний корпус вдасться без проблем оснастити продуктивним процесором із вежею охолодження до 170 мм. Системний блок дасть змогу зібрати ПК, якому будуть під силу навіть найбільш ресурсомісткі завдання.
Купити Fractal Design Pop Air RGB рожевий
Усі ціни 14 →Fractal Design FD-C-POR1A-03 POP AIR RGB MAGENTA CORE CLEAR TEMP SZKŁO ATX | 517 zł |
Fractal Design Pop Air RGB - Magenta Core TG Clear Tint - Obudowa komputer | 479 zł |
Fractal Design Obudowa Pop Air Core TG Clear Tint RGB magenta core KOFDEOC | 434 zł |
Fractal Design Obudowa Pop Air Core TG Clear Tint RGB magenta core KOFDEOC | 451 zł |
Fractal Design Obudowa Pop Air Core TG Clear Tint RGB magenta core 100028 | 434 zł |
Модификації Fractal Design Pop Air RGB
Ціни на Fractal Design Pop Air RGB |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Pop Air RGB зелений | від 418 zł | 14 пропозицій | ||
Fractal Design Pop Air RGB оранжевий | від 419 zł | 14 пропозицій | ||
Fractal Design Pop Air RGB рожевий | від 398 zł | 15 пропозицій | ||
Fractal Design Pop Air RGB синій | від 419 zł | 10 пропозицій |