Корпус Fractal Design Pop Air RGB синій (FD-C-POR1A-02)
Відео 11Фото 12 |
Fractal Design Pop Air RGB синій
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Fractal Design Pop Air RGB синій
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fractal Design FD-C-POR1A-02 Pop Air RGB czarny cyjan Core obudowa kompute | 418 zł |
Fractal Design Obudowa Pop Air TG Clear Tint RGB cyan core KOFDEOC0POR1A02 | 433 zł |
FRACTAL DESIGN Pop Air TG Clear Tint RGB cyan core FD-C-POR1A-02 | 456 zł |
Fractal Design Obudowa Pop Air TG Clear Tint RGB cyan core 100027 | 433 zł |
Fractal Design Pop Air TG Clear Tint RGB Cyan Core Czarno-niebieski | 419 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Fractal Design Pop Air RGB
Ціни на Fractal Design Pop Air RGB |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Pop Air RGB зелений | від 418 zł | 14 пропозицій | ||
Fractal Design Pop Air RGB оранжевий | від 414 zł | 15 пропозицій | ||
Fractal Design Pop Air RGB рожевий | від 398 zł | 15 пропозицій | ||
Fractal Design Pop Air RGB синій | від 418 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →