Obudowa Lian Li Lancool 216 RGB czarny (G99.LAN216RX.00)
Wideo 6Zdjęcia 19 |
Lian Li Lancool 216 RGB czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:6 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Lian Li Lancool 216 RGB czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lian-Li Lancool 216 RGB czarna stal/szkło hartowane ATX Mid Tower 2 x 160 | 515 zł |
Lian Li Lancool 216 RGB - Black - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny | 490 zł |
Lian Li LANCOOL 216 RGB czarna OB-LIA-0091 | 475 zł |
Lian-Li Lancool 216 RGB, czarna stal/szkło hartowane, obudowa komputera Mi | 521 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Lian Li LANCOOL 216 Mesh ARGB, Hartowane szkło, czar | 472 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Lian Li Lancool 216 RGB
Ceny na Lian Li Lancool 216 RGB |
---|---|---|---|---|
Lian Li Lancool 216 RGB biały | od 475 zł | 9 oferty | ||
Lian Li Lancool 216 RGB czarny | od 469 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →