Obudowa Cougar Duoface Pro RGB czarny (385AD10.0001)
Wideo 14Zdjęcia 16 |
Ulepszona wersja popularnego etui Duoface. Modyfikacja Pro RGB wyróżnia się przede wszystkim zwiększoną pojemnością. Wymiary zewnętrzne wzrosły do 496x240x465 mm. Format płyty głównej to E-ATX. Dozwolona wysokość procesora wynosi do 190 mm, a długość karty graficznej może wynosić 390 mm. Istnieją trzy pionowe gniazda PCI, które umożliwiają umieszczenie bardzo wydajnej karty graficznej w wygodnej pozycji do oglądania.
Obudowa posiada łatwy do usunięcia przedni filtr. Osłonę przeciwpyłową po prostu wysuwa się na bok, bez konieczności zdejmowania przedniej osłony. Dodatkowo w nowej wersji dodano łatwy do wyjęcia filtr dolny obsługujący kanał powietrza zasilającego. Obudowa komputera Cougar Duoface Pro RGB jest dostępna z dwiema opcjami przednimi: zaślepioną pokrywą ze szkła hartowanego i metalową maskownicą.
Szklany panel dodaje designerskiego piękna korpusowi, a perforowana pokrywa poprawia odprowadzanie ciepła. Wersja Pro jest wyposażona w wentylatory przednie (trzy sztuki 120 mm), które są zintegrowane z ramą. Jeśli usuniesz ramkę, możesz zainstalować grzejnik 360 mm. Dla tego samego wymiennika ciepła przewidziano miejsce na górze. Z tyłu znajduje się kolejny wentylator 120 mm. Obudowa wyposażona jest w kontroler dla sześciu gramofonów z synchronizacją ARGB i podłączeniem do płyty głównej.
Kup Cougar Duoface Pro RGB czarny
COUGAR DUOFACE PRO RGB Mid Tower PC obudowa z 2 płytami przednimi i wentyl | 310 zł |
Obudowa COUGAR DuoFace Pro RGB | 449 zł |
Obudowa COUGAR DuoFace Pro RGB CGR-DUOFACE PRO RGB | 449 zł |
Cougar Duoface Pro Rgb Tower Case Czarny 385AD10.0001 | 406 zł |
Modyfikacje Cougar Duoface Pro RGB
Ceny na Cougar Duoface Pro RGB |
---|---|---|---|---|
Cougar Duoface Pro RGB biały | od 399 zł | 8 oferty | ||
Cougar Duoface Pro RGB czarny | od 310 zł | 5 oferty |