Obudowa Fractal Design Pop Mini Air RGB czarny (FD-C-POR1M-06)
Wideo 11Zdjęcia 12 |
Zaawansowana obudowa gamingowa Pop Air w młodszej wersji Mini. Obudowa przeznaczona jest do montażu płyty głównej micro-ATX. Model ten posiada kontroler ARGB, do którego podłączone są trzy fabryczne wentylatory Aspect 12 RGB. Platforma otwiera ogromne możliwości instalacji potężnego sprzętu do gier. Jednostka systemowa może z łatwością pomieścić wieżę procesora o wysokości do 170 mm.
Otwór do instalacji karty graficznej ma długość 365 mm. Obudowa do gier komputerowych Fractal Design Pop Mini Air RGB pewnie stabilizuje temperaturę gorących, wydajnych komponentów. Etui można łatwo przedmuchać przez przednią pokrywę przepuszczającą powietrze. Dolna część fasady pokryta jest łatwo zdejmowaną osłoną z zapięciem magnetycznym. Za przednią wkładką znajdują się dwa złącza 5,25", które umożliwiają montaż pary napędów dyskowych. Dolna część napędu wyposażona jest w wyjmowaną tackę do tajnego przechowywania drobnych przedmiotów, takich jak baterie, słuchawki douszne itp. Interfejs Blok posiada osobny przycisk do regulacji podświetlenia RGB.Tak, wtyczkę pozwalającą opcjonalnie zainstalować dodatkowy port USB typu C. Wśród standardowych interfejsów znajdują się dwa złącza USB typu A 3.2 gen1.
Kup Fractal Design Pop Mini Air RGB czarny
Wszystkie ceny 12 →Fractal Design FD-C-POR1M-06 Pop Mini Air RGB czarne etui na komputer TG p | 433 zł |
Fractal Design Pop Mini Air RGB Black TG Clear Tint OB-FRD-0084 | 459 zł |
Fractal Design Pop Mini Air Black TG Clear Tint RGB Czarny | 439 zł |
FRACTAL DESIGN Obudowa Fractal Pop Mini Air RGBBlack TG Clear Tint | 474 zł |
FRACTAL DESIGN Obudowa Pop Mini Air RGB Black TG Clear Tint FD-C-POR1M-06 | 459 zł |
Modyfikacje Fractal Design Pop Mini Air RGB
Ceny na Fractal Design Pop Mini Air RGB |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Pop Mini Air RGB biały | od 425 zł | 9 oferty | ||
Fractal Design Pop Mini Air RGB czarny | od 433 zł | 13 oferty |