Obudowa Fractal Design North XL biały (FD-C-NOR1X-03)
Wideo 10Zdjęcia 26 |
Fractal Design North XL biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Panel przedni wykonany z dębu lub orzecha. „Chalk White” z dębowym panelem przednim.
North XL z perforowanym stalowym panelem bocznym i opcjonalnym uchwytem na dwa boczne wentylatory.
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Fractal Design North XL biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fractal Design North XL Chalk White FD-C-NOR1X-03 | 879 zł |
Fractal Design North XL Chalk White - Obudowa komputerowa - Miditower - Bi | 879 zł |
Fractal North 03 Xl Tower Case Biały FD-C-NOR1X-03 | 880 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Fractal Design North XL
Ceny na Fractal Design North XL |
---|---|---|---|---|
Fractal Design North XL biały | od 879 zł | 3 oferty | ||
Fractal Design North XL czarny | od 805 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →