Obudowa Fractal Design North XL biały (FD-C-NOR1X-04)
Wideo 10Zdjęcia 24 |
Fractal Design North XL biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Panel przedni wykonany z dębu lub orzecha. „Chalk White” z dębowym panelem przednim.
Północ XL - panel boczny kratowy.
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Fractal Design North XL biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fractal Design North XL Chalk White TG Clear FD-C-NOR1X-04 | 884 zł |
Fractal Design North XL Chalk White TG Clear - Obudowa komputerowa - Midit | 884 zł |
Fractal Design Obudowa North XL Chalk White TG Clear KOFDEOB0NOR1X04 | 830 zł |
Fractal Design Obudowa North XL Chalk White TG Clear 130167 | 862 zł |
Obudowa Fractal Design North XL Clear biała (FD−C−NOR1X−04) | 809 zł |
Fractal Design Obudowa North XL Chalk White TG Clear 130167 | 830 zł |
Fractal North 04 Xl Tower Case Biały FD-C-NOR1X-04 | 883 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Fractal Design North XL
Ceny na Fractal Design North XL |
---|---|---|---|---|
Fractal Design North XL biały | od 809 zł | 7 oferty | ||
Fractal Design North XL czarny | od 804 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →