Obudowa Fractal Design Pop Air RGB biały (FD-C-POR1A-01)
Wideo 11Zdjęcia 12 |
Fractal Design Pop Air RGB biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Fractal Design Pop Air RGB biały
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fractal Design Pop Air RGB biały - przezroczyste szkło hartowane - przód z | 416 zł |
Fractal Design Pop Air RGB - White TG Clear Tint - Obudowa komputerowa - M | 416 zł |
Fractal Design Obudowa Pop Air TG Clear Tint RGB biała KOFDEOC0POR1A01 | 434 zł |
Fractal Design Obudowa Pop Air TG Clear Tint RGB biała KOFDEOC0POR1A01 | 451 zł |
Fractal Design Obudowa Pop Air TG Clear Tint RGB biała 100026 | 434 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Fractal Design Pop Air RGB
Ceny na Fractal Design Pop Air RGB |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Pop Air RGB biały | od 416 zł | 10 oferty | ||
Fractal Design Pop Air RGB czarny | od 434 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →