Obudowa Fractal Design Torrent biały (FD-C-TOR1A-07)
Wideo 5Zdjęcia 22 |
Fractal Design Torrent biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Fractal Design Torrent biały
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fractal Design Obudowa Torrent White RGB TG Clear Tint KOFDEOC0TORNT07 | 1 093 zł |
Obudowa FRACTAL DESIGN Torrent RGB TG Clear Tint Biały | 1 080 zł |
FRACTAL DESIGN Torrent White RGB TG Clear Tint FD-C-TOR1A-07 | 1 140 zł |
Fractal Design Obudowa Torrent White RGB TG Clear Tint 107331 | 1 134 zł |
Fractal Design Obudowa Torrent White RGB TG Clear Tint 107331 | 1 093 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Fractal Design Torrent
Ceny na Fractal Design Torrent |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Torrent biały | od 1 046 zł | 16 oferty | ||
Fractal Design Torrent czarny | od 1 077 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →