Obudowa Fractal Design Define S2 VISION RGB czarny (FD-CA-DEF-S2V-RGB-BKO-TGD)
Wideo 16Zdjęcia 36 | od 1 296 do 1 583 zł dodaj do listymoje listy |
Fractal Design Define S2 VISION RGB czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:3 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Seria Fractal Design Define (ciche)Porównaj w tabeli →
od 645 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt.
od 763 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt.
od 398 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt.
od 368 zł
Mini Tower, mini-ITX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt.
od 500 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt.
od 519 zł
do gier, Mini Tower, mini-ITX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt.
od 806 zł
od 576 zł
od 838 zł
Full Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt.
od 571 zł
od 707 zł
do gier, Full Tower, XL-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt.
od 519 zł
Wideo recenzje
Fractal Design S2 Vision RGB- najlepsza obudowa na rynku?
21 stycznia 20201 820 przegląd
Define S2 Vision Review: Fractal Design Goes RGB
24 kwietnia 201910 714 przegląd
NEW RGB CASE FROM FRACTAL DESIGN - S2 VISION RGB
24 maja 2019890 przegląd
NOVO RGB KUĆIŠTE FRACTAL DESIGN - S2 VISION RGB
25 maja 20191 071 przegląd
Ultimate RGB Glass Case — Fractal Design Define S2 Vision RGB — Review
10 maja 201917 859 przegląd
Fractal Design Define S2 Vision
9 maja 2020508 przegląd
Fractal Design DEFINE S2 Vision RGB Computer Case RGB Lighting
23 kwietnia 20191 495 przegląd
ATTENTION: DREAM CASE..! -- Fractal Design Define S2 Vision RGB
8 czerwca 20193 248 przegląd
How loud is the Fractal Design Define S2 Vision RGB
23 kwietnia 20192 210 przegląd
Fractal Design Define S2 Vision RGB Review
24 kwietnia 201911 893 przegląd
Fractal Define S2 Vision Review
26 kwietnia 201921 029 przegląd
How to Build a Gaming PC in the Fractal Design DEFINE S2 Vision RGB Part 1 of 2
23 kwietnia 20199 120 przegląd
How to Wire a Gaming PC in the Fractal Design DEFINE S2 Vision RGB Part 2 of 2
23 kwietnia 20197 611 przegląd
Fractal Design Define S2 Vision Unboxing and Review (with RGB Fans)
24 kwietnia 201912 264 przegląd
Define S2 Vision Showreel
24 kwietnia 201949 357 przegląd
Fractal Design Define S2 Vision RGB Case Review
29 kwietnia 201914 493 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 389 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt.
od 359 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 256 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory
od 249 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., bez wentylatorów
od 621 zł
poziomy, Desktop, mini-ITX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 583 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 206 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt.
od 397 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 629 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 688 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 469 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory
od 676 zł