Obudowa Fractal Design Define C Window czarny (FD-CA-DEF-C-BK-W)
Zdjęcia 9 |
Fractal Design Define C Window czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Fractal Design Define C Window czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fractal Design Define C Black 3.5'HDD/2.5'SDD uATX/ATX/ITX KOFDEOB0DEFC000 | 410 zł |
Obudowa FRACTAL DESIGN Define C Czarny | 370 zł |
FRACTAL DESIGN Define C Black 3.5'HDD/2.5'SDD uATX/ATX/ITX FD-CA-DEF-C-BK | 439 zł |
Fractal Design Define C Black 3.5'HDD/2.5'SDD uATX/ATX/ITX 39786 | 410 zł |
Obudowa FRACTAL DESIGN Define C Czarny FD-CA-DEF-C-BK | 370 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →