Obudowa Thermaltake Versa J25 Tempered Glass Edition czarny (CA-1L8-00M1WN-00)
Wideo 1Zdjęcia 22 |
Thermaltake Versa J25 Tempered Glass Edition czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:3 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:5 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake Versa J25 Tempered Glass Edition czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Obudowa - Versa J25 Tempered Glass KOTTKOD0VERSJ25 | 327 zł |
THERMALTAKE Versa J25 Tempered Glass CA-1L8-00M1WN-00 | 418 zł |
Thermaltake Obudowa - Versa J25 Tempered Glass 66632 | 327 zł |
Thermaltake Versa J25 Tempered Glass Czarny | 327 zł |
Thermaltake Versa J25 Tempered Glass Czarny | 369 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →